G7L-2A-BUBJ-CB-IN-DC24
Omron Electronics
Power relay - DPST - 25 A - 24 VDC - NO (2 Form A) – Silver Tin Indium - Test button - Screw terminal - Chassis mount - 1.9 ...
Descripción +
Power relay - DPST - 25 A - 24 VDC - NO (2 Form A) – Silver Tin Indium - Test button - Screw terminal - Chassis mount - 1.9 W - 2 poles