NHD-2.8-25664UMB3
Newhaven Display
2.8" Blue Multi-Font Graphic OLED - Blue - 256 x 64 pixels - 3V - No Backlight - 85 x 39.8 x 6.0 mm
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Bulk embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +