PMAS10S15
MTM Power
AC/DC Power Supply - 10W - 15VDC -Input 100-240 VAC - PCB Mount - cUL/UL certified
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: PMAS10S15
especificação +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fornecedor:
    MTM Power
  • Número do item:
    PMAS10S15
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    52 x 36.5 x 24 mm