+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: HV857MGG
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Microchip Technology
  • 部品番号:
    HV857MG-G
  • 測定単位:
    Per Each
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    2500
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    1.8 V
  • Maximum Output Current:
    N/A
  • Family:
    HV857
  • Gray Scale Steps:
    N/A
  • Driver Type:
    EL Lamp
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    5 V
  • Number of Digits:
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Dimension:
    3 x 3 x 0.85 mm