Palabras clave de búsqueda: CPC1008NTR
  • Proveedor:
    IXYS Integrated Circuits / Clare
  • Nº de pieza:
    CPC1008NTR
  • COO:
    PH
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Output Type:
    N/A
  • Maximum Output Voltage:
    100 V
  • Maximum Output Current:
    0.15 A
  • Output Device:
    MOSFET
  • Input Type:
    DC
  • Input Voltage:
    1.4 V
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    4.09 x 3.81 x 2.08(Max) mm
Tools/3D Models +
Guías de productos +
Garantía de igualación de precios
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
En stock: 140
Puede enviar inmediatamente Buy all 140 in-stock or the regular minimum order quantity of 500