- PS5R-VE24
PS5R-VE24
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3.75A 90W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: PS5RVE24
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:IDEC Corporation
Part No:PS5R-VE24
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:N/A
DC Input Voltage:N/A
Efficiency:88(Typ) %
Dimension:108 x 36 x 99.5 mm