HW1P-1FQD-G-24V
IDEC Corporation
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
Palabras clave de búsqueda: HW1P1FQDG24V
  • Proveedor:
    IDEC Corporation
  • Nº de pieza:
    HW1P-1FQD-G-24V
    1
  • Bezel Shape:
    Round
  • Bezel Color:
    Black
  • Lens Shape:
    Round Flush
  • Lens Color:
    Green
  • Light Source:
    LED
  • Light Source Color:
    Green
  • Typical Operating Voltage:
    24,24 VAC|VDC
  • Typical Operating Current:
    11 mA