2425018A502PLF
CTS Corporation
Feed Through Capacitor - 5000 pF - 100 V - 20 A - X7W Temperature Coefficient - 8-32 Thread Size - Axial Package - Bushing - 1 ...
+ Ver todo
Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Bulk embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
Feed Through Capacitor - 5000 pF - 100 V - 20 A - X7W Temperature Coefficient - 8-32 Thread Size - Axial Package - Bushing - 1 Turret Lead.