Q8P1CXXSR220E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Red - 220VAC @ 3mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP ...
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Red - 220VAC @ 3mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67