AD8403ARU10-REEL
Analog Devices
Digital Potentiometer - 10kOhm - 256 Position - Volatile Linear 24-Pin TSSOP - Tape&Reel
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Terminado
Reel embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
Palabras clave de búsqueda: AD8403ARU10REEL
  • Proveedor:
    Analog Devices
  • Nº de pieza:
    AD8403ARU10-REEL
    EAR99
    1
  • Memory Type:
    Volatile
  • Control Interface:
    Serial (3-Wire, SPI)
  • Minimum Dual Supply Voltage:
    N/R
  • Digital Supply Voltage:
    N/R
  • Dimension:
    7.8 x 4.4 x 1.05(Max) mm
  • Maximum Dual Supply Voltage:
  • Maximum Supply Current:
    0.9(Typ) mA
  • Minimum Single Supply Voltage:
    2.7 V
  • Family:
    AD8403
  • Maximum Single Supply Voltage:
    5.5 V