RT0805BRB0739K2L
Yageo America
Res Thin Film 0805 39.2K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±10ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +