RT0603FRE071K24L
Yageo America
Res Thin Film 0603 1.24K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +