RT0603BRD07309RL
Yageo America
Res Thin Film 0603 309 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +