RT0402DRD0747KL
Yageo America
Res Thin Film 0402 47K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +