RC0805FR-0748K7L
Yageo America
Res Thick Film 2.0 x 1.2 mm 48.7K Ohm 1% 0.125W(1/8W) 100ppm/ C Molded SMD Paper T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +