RC0201JR-072M7L
Yageo America
Res Thick Film 0201 2.7M Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +