MF0207FTE52-2R21
Yageo America
MF0 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 2.21Ohm 0.6W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +