MF0204FTE52-511R
Yageo America
Res Metal Film 511 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +