PCX2339Q70475
World Products
Cap Film Suppression X2 4.7uF 305VAC PP 20% (42 X 17 X 30mm) Radial Wound 37.5mm 110°C Loose
Description +
Search Keywords: PCX2339Q70475
  • Part No:
    PCX2339Q70475
    Yes
    105
  • Voltage:
    305 VAC
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Size:
    42 x 17 x 30 mm