PCX2337J61334
World Products
Cap Film Suppression X2 0.33uF 275VAC PP 10% (26 X 6 X 15.5mm) Radial Wound 22.5mm 105°C Loose
Description +
Search Keywords: PCX2337J61334
  • Part No:
    PCX2337J61334
    Yes
    1000
  • Voltage:
    275 VAC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 6 x 15.5 mm