- T100-25C2
T100-25C2
White Rodgers / Emerson
Class 2 TransFormers - Primary Voltage 208 V / 240 V - Secondary Voltage: 25 V - VA 100
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description