- 120-907S1
120-907S1
White Rodgers / Emerson
Contactor - 100 A - Flange - 12 VDC - SPST NO - 1 Pole
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description