- WRM0207Z-R68JI
WRM0207Z-R68JI
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Film 0207(2309) 0.68 Ohm 5 0.4W 100ppm/
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description