- WRM0204C-620RFI
WRM0204C-620RFI
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Film 0204(1406) 620 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Melf Pad SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description