WPRT20AB-43RJB270
Welwyn / TT Electronics
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 43ohm, 29.326V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Chassis Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +