- WH50-R47JI
WH50-R47JI
Welwyn / TT Electronics
ALUMINIUM HOUSED WIREWOUND RESISTOR Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 0.47ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Description