- WCR1206-5K1FI
WCR1206-5K1FI
Welwyn / TT Electronics
Res Thick Film 1206 5.1K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description