- WCR1206-15RFI
WCR1206-15RFI
Welwyn / TT Electronics
Res Thick Film 1206 15 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description