- WCR0805-120RFI
WCR0805-120RFI
Welwyn / TT Electronics
Res Thick Film 0805 120 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description