- WA84-100RJI
WA84-100RJI
Welwyn / TT Electronics
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 100 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Description