- W31-R39JA1
W31-R39JA1
Welwyn / TT Electronics
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.39ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Description