- W31-R015JA1
W31-R015JA1
Welwyn / TT Electronics
W30 Series Ø 13 x 5.6 mm 0.15 Ohm 3 W ±5 % ±500 ppm/°C Wirewound Resistor
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Description