- ULR2-R002FT2
ULR2-R002FT2
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Strip 2512 0.002 Ohm 1% 2W ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description