- SQP7S-3R3JB15
SQP7S-3R3JB15
Welwyn / TT Electronics
Through Hole Wirewound Resistor, Sqp Series, 3.3 Ohm, 7 W, - 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description