- SQM5-470RJB2
SQM5-470RJB2
Welwyn / TT Electronics
Through Hole Metal Film Resistor, Sqm Series, 470 Ohm, 5 W, - 5%, 350 V, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description