- RC55Y-51K1BI
RC55Y-51K1BI
Welwyn / TT Electronics
FIXED RESISTOR Epoxy through hole resistor 0.1% 15ppm/C 51.1kOhm 250mW
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Description