- PWC2512-47RJI
PWC2512-47RJI
Welwyn / TT Electronics
Res Thick Film 2512 47 Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description