- PR5Y-150RBI
PR5Y-150RBI
Welwyn / TT Electronics
Through Hole Metal Film Resistor, PR Series, 150 ohm, 500 mW, - 0.1%, 350 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Pack Packaging
Description