- PCF1206HR-16RBI
PCF1206HR-16RBI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.25W - 16 ohm ±0.1% - ±25ppm/°C - SMD 1206
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description