PCF1206H-02-3K32DI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.25W - 3.32 Kohm ±0.5% - ±50ppm/°C - SMD 1206
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +