- PCF0805R-9K76BI
PCF0805R-9K76BI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.1W - 9.76 Kohm ±0.1% - ±25ppm/°C - SMD 0805
Description