- PCF0805R-8K66BI
PCF0805R-8K66BI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.1W - 8.66 Kohm ±0.1% - ±25ppm/°C - SMD 0805
Description