- PCF0805R-68K1BI
PCF0805R-68K1BI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.1W - 68.1 Kohm ±0.1% - ±25ppm/°C - SMD 0805
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description