PCF0805-12-6K81BI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.1W - 6.81 Kohm ±0.1% - ±10ppm/°C - SMD 0805
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +