PCF0805-11-20KBI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.1W - 20 Kohm ±0.1% - ±15ppm/°C - SMD 0805
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +