- PCF0603R-9K09BT1
PCF0603R-9K09BT1
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.063W - 9.09 Kohm ±0.1% - ±25ppm/°C - SMD 0603
Description