- PCF0603-13-470RBI
PCF0603-13-470RBI
Welwyn / TT Electronics
Thin Film Nichrome Chip Resistor - 0.063W - 470 ohm ±0.1% - ±5ppm/°C - SMD 0603
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description