- OARS-XP-R01FI
OARS-XP-R01FI
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Alloy 0.01 Ohm 1% 4W ?20ppm/C Bare Metal J-Lead SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description