- MFP2-120RJI
MFP2-120RJI
Welwyn / TT Electronics
Through Hole Metal Film Resistor, MFP Series, 120 ohm, 2 W, - 5%, 350 V, Axial Leaded
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Description