LRMAM2512-R0005FT4
Welwyn / TT Electronics
Res Metal Alloy 2512 0.0005 Ohm 1% 2W ±275ppm/C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +